Ei%eL (13', 39')
-
K.Dobilas (6', 31', 81'), P.Wysocki (71', 90'), T.Vares (35')

OPIS MECZU:

Ładny strzał w 2 minucie oddał Krysztof Dobilas. Niestety minimalnie niecelny. 6 minuta meczu. Krysztof Dobilas uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny KS Zamczysko Mrukowa. Racibor Wojczyn puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Indywidualna akcja, na jaką się zdecydował gracz klubu KS Zamczysko Mrukowa - 邓西榕 w 13 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka znalazła się w bramce mijając prawy jej słupek. 1-1. W 31 minucie tego spotkania Krysztof Dobilas wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Racibor Wojczyn nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-2. 35 minuta meczu. Tiit Vares uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny KS Zamczysko Mrukowa. Racibor Wojczyn puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-3. Kibice drużyny KS Zamczysko Mrukowa przecierają oczy ze zdumienia. W 37 minucie meczu Jedrzej Fafinski powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Per-Åke Kihlman zdołał go obronić. W 37 w dogodnej sytuacji znalazł się Jedrzej Fafinski. Jednak nie udało mu się umieścić piłkę w siatce. W 38 minucie meczu obrońca drużyny !!!!!CHELSEAFC!!!!! nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie 邓西榕. Rzut rożny dla drużyny KS Zamczysko Mrukowa. Podanie na 16 metr, a tam 邓西榕, przez nikogo nie pilnowany, uderza z powietrza prosto pod poprzeczkę bramki, w której stoi Per-Åke Kihlman. Mimo próby interwencji, nie miał szans obronić tego strzału. 39 minuta meczu i na tablicy 2-3. Kibice drużyny !!!!!CHELSEAFC!!!!! przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu David Oborski powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Racibor Wojczyn zdołał go obronić. Przybywoj Babicki podaje z autu do przodu.Peter Wysocki przejmuje piłkę. Drużyna KS Zamczysko Mrukowa przegrywa do przerwy z drużyną !!!!!CHELSEAFC!!!!! 2-3. Ciekawe co ich trener będzie mił im do powiedzenia w szatni, ale zapewne będą to ostre słowa.

W 55 minucie spotkania Krysztof Dobilas w dość przypadkowy sposób otrzymał możliwość oddania strzału. Strzał wyszedł mu jednak katastrofalnie. David Oborski nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 58 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Obrońca drużyny KS Zamczysko Mrukowa zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 61 minucie meczu z narożnika będzie podawał Peter Wysocki. W 62 minucie korner dla zespołu !!!!!CHELSEAFC!!!!!. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Tiit Vares jednak Racibor Wojczyn ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. W 62 minucie ni to strzałem i to podaniem uraczył nas Szymun Simovitz. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metórw po piłkę. Rzut wolny dla ekipy KS Zamczysko Mrukowa w 66 minucie meczu. Wykonuje go 邓西榕. W 86 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 邓西榕 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Racibor Wojczyn, bramkarz drużyny KS Zamczysko Mrukowa wspaniale rzucił się w prawą stronę i zatrzymał rzut karny, który wykonywał Peter Wysocki. Właśnie upływała 90 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Peter Wysocki. Racibor Wojczyn ropaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-6. 94 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Felix Zawadzki. Tiit Vares zagrywa ją na wolne pole. Krysztof Dobilas ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 95 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Racibor Wojczyn mimo, że stał przy lewym słupku zdąrzył złapać piłkę w rękawice. 96 minuta meczu. Bardzo daleką wrzutkę z autu wykonuje Tiit Vares. Piłkę przejmuje Peter Wysocki. No cóż, drużyna !!!!!CHELSEAFC!!!!! pokazała miejscowym ile jeszcze pracy przed nimi. Przepaść, to chyba najwłaściwsze określenie na różnicę klas grających dziś drużyn